Хлібниця дерев‘яна різблена Біла
Матеріал-бук (варений)
Розмір: 38*27*17см.
- Дерев'яна хлібниця не містить шкідливих речовин, які можуть проникнути в хліб.
- Крім того, така хлібниця має естетичний вигляд і впишеться в будь-який інтер’єр.
⠀
- Екологічно та практично
- Оригінальний елемент декору в кухні
⠀
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вентиляційні отвори | Ні |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 27 см |
| Діаметр | 27 см |
| Довжина | 38 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Хлібниця |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴










