Новинка

Дерев’яна дошка для нарізання Обробна дошка для нарізки 24.5*34.5
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: дн025
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яні дошки - це один з найнеобхідніших речей на
кухні. У набір входить дощечка з гравіюванням та металевий ніж з дерев’яною ручкою. Виготовлені із екологічно чистої деревини
Дерев’яна дошка для нарізання або подачі
Розмір: 24,5*34,5
Матеріал- дуб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 245 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Товщина | 20 мм |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 245 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
- Спосіб упаковки: Пакуємо у власне пакування, якість хороша






