Новинка

Сувенірна Гітара Шустов 54 см.
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7776
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже оригінальна та приваблива сувенірна ГІТАРА, виготовлена з двох дерев'яних площин, що повторюють конструкцію самого інструменту. Напій йде у комплекті зі Гітарою. Ручна робота.'
Сувенірна ГІТАРА з бутилкою двома чарками Чудовий подарунок 54 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага виробу | 2 г |
| Висота | 540 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴









