Новинка

Дерев'яний винний столик Бук 50х30х17см
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: ВОВ055
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Винний столик з Карпатського бука 50*30*14 з ручками, покритий харчовою олією гладенький на дотик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики бару | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці | овальна |
| Колір | Бук |
| Покриття | Олія |
| Стиль виготовлення | Модерн |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 300 мм |
| Висота столика | 170 мм |
| Вага столика | 3 кг |
| Товщина стільниці | 20 мм |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
- Спосіб упаковки: Столик пакується в картон та стрейч, за додаткове пакування платити не потрібно СПОСІБ ДОГЛЯДУ: мити під проточною холодною водою, витирати насухо після кожного використання Час від часу змащувати соняшниковою олією, після чого дати ввібратися. Не використовувати в посудомийній машині, мікрохвильовій печі та духовці.










