Новинка

Набор дощечек для нарезки Фрукти 4в1
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01122
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір дощечок для нарізки «Фрукти 4в1»
До набору входять 4 дошки для нарізки та підставка
Матеріал- деревина( пропарений бук)
Висота підставки 40 см.
Розмір
-30 см.-20 см.;
-30 см.-15 см.;
-27 см.-15 см.;
-23 см.-15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 400 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 20 мм |
| Форма | Овальна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 150 мм |
| Нековзна основа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴










