
Дошка для піци кругла 30 см з ножиком
220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0114
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діаметр дошки для піци 35 см з ножиком для піци
До Вашої уваги представлена дошка для піци діаметром 35 см, виготовлена з бука, також ви зможете купити дошки для піци за індивідуальними розмірами. Дуже важливо щоб дошки були вже просякнуті маслами, які захищають їх від вологовбирності в результаті чого потім дерево деформуються. На даній дошці вироблено гравібвання, після чого дошка обробляється спеціальною олією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 20 мм |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 300 мм |
| Нековзна основа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴




