Топ

Менажниця з Дуба Дерев‘яна у формі серця 30 см.
300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0117
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посуд зроблений з натурального дерева, дуже приємний на дотик і має приємний запах. Наш посуд з дерева - екологічний та натуральний.
Дерев'яна тарілка для подачі
🤎Дерев‘яна менажниця у формі серця 🤎
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴









