Новинка

Скарбничка для грошей "На мрію"
150 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: с0044
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зібрати за рік кругленьку суму – ЛЕГКО та цікаво з скарбничкою 365 днів.
Скарбничка буде чудовим подарунком на день народження, 8 березня, 23 лютого, ювілей, Новий рік, на весілля та річницю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.7 г |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Матеріал | ДВП |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
- Спосіб упаковки: Відправляємо в зібраному і розібраному вигляді. Пакуємо у стрейч та картонну коробку.







