Новинка

Меч іграшковий дерев'яний World of Warcraft із фанери 54 см. Меч Fallen Prince
230 ₴
- В наявності
- Код: ме011
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Меч Fallen Prince
Чудовий іграшковий меч для дітей а також поціновувачів гри World of Warcraft. Безпечний і надійний, ідеальний для активних ігор та розвитку уяви. Висока якість матеріалів забезпечує довговічність і комфорт під час гри. Даний меч є втіленням фантазії будь-якого хлопчика. Адже не секрет, що в період рольової гри багато дітей розвивають і застосовують власну фантазію.
- Розміри Меча: 54х9х1.6 см.
- Колір: Синій
- Матеріал: Фанера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Меч |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Синій |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 1 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴





