Новинка

Дерев'яний Автомат-Гумкостріл AK -47 + 3 мішені із STANDOFF 2,CS GO іграшкова зброя №1
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: ак 4777
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель із фанери (готовий зібраний варіант) модель зброї, що стріляє гумками для грошей. Гумки в комплекті.
Активна модель автомату AK -47, 4 зарядний механізм.+3 мішені . Максимум позитива..... Патрони продаються в найближчих Канцтоварах.
Аксесуари можуть трохи відрізнятись від представлених на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 10 років |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Максимальна дальність стрільби | 5 м |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴









