Дуже оригінальна та приваблива сувенірна скрипка, виготовлена з двох дерев'яних площин, що повторюють конструкцію самого інструменту. Коньяк та чарки йдуть у комплекті зі скрипкою. Ручна робота.
Сувенірна скрипка з Графіном та чарками 60 см. Чудовий подарунок. Висота 60 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага виробу | 2500 г |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴











