Новинка

Подарунковий Міні Бар машина "Козак" 33x18x16.5 см. (4 чарки). Чудовий подарунок!
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: кА 03
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Міні-бар позашляховик з чарками "Козак"
Міні-бар являє собою комплект з дерев'яної підставки у формі військового автомобіля та скляних чарок в кількості 4 штуки. А в середину автомобіля поміщається пляшка 0.5л.
Всі деталі вирізані лазером з фанери і покриті безбарвним лаком. Лак не має запаху, а сама підставка має приємний деревний аромат.
Розмір (мм):
- довжина: 350мм
- висота: 180мм
- глибина: 160мм
Позашляховик відмінно підійде для прикраси банкетного столу, а також стане маленьким, але приємним елементом в інтер'єрі будь-якого приміщення. Також такий набір може послужить хорошим і практичним подарунком для близьких і друзів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴









