Новинка

Набір деревʼяних овальних дощечок для нарізування, 3 шт з підставкою
570 ₴
- Готово до відправки
- Код: наб 04 овл
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В набор входят 3 прямоугольные овальні дощечки и подставка
Материал-дерево(бук пропаренный) Покрытые пищевым маслом Размер-- Набор разделочных дощечек
- Материал - Бук (пропаренный)
- Размер - 18×28 см
- 21×31 см
- 24×34 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Діаметр | 340 мм |
| Колір | Бежевий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 20 мм |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴










